Ana sayfa Annelik Elsanatları Haberler Magazin Dünya Magazin Türkiye Moda Ressamlar Seramik Tiyatro Sinema Yazılar Yemekler

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

adam gibi

afedersin

alçak

aşk

aşkın açamadığı kapı

banane

bebek

bir anda sevmiştim

bittim

boşuna

bozuyorum yeminimi

bulamadım

çanta

deliyim

değmezmiş

esmer yarim

evli mutlu çocuklu

giderli şarkılar

gururum

helal olsun

herkes hakettiği gibi yaşıyor

ilahi adalet

koltuk

mantık evliliği

mucize

nasip değilmiş

nefsi müdafaa

olacak olacak

rekor

rota

sabıka

sebebim

sepet

seven kızın romanı

selam söyle

tatil

tecrübe

toz pembe

türkan

umutsuz vaka

unuttum

vuracak

yeminim var

yılan

Diğer şarkı sözlerinden seçmeler

allah'ın emri

bu benim partim

dayan yüreğim

gölge etme

pasta

tam 7 yıl oldu

Demet Akalın şarkıları

Demet Akalın klip ve sözleri

Gölcük’te doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcükte büyük başarıyla bitirdi. İlkokul yıllarında gazeteci yada öğretmen olma hayalleri kurardı, fakat o zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü.

Gençlik haberleri

Ne yapıcam ne yapıcam diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin’in mankenlik kursunda aldı. 1990 yılında Mayo Güzeli seçildi .

Demet Akalın

Ardından Neşe Erberk’te mankenlik yapmaya başladı. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken hadi birde şarkı söyleyeyim dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye...

Başardığını düşündüğü bir zamanda Hadi bir albümüm olsun dedi ve “ SEBEBİM ” adlı albümünü piyasaya çıkardı. İşler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha ekledi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da “SENİN ANAN GÜZEL Mİ ?” dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı.

O ekstra senin bu ekstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu. Sonra mı ? UNUTTUM dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor. 1,5 sene yeni albüm hazırlığı içinde olan Demet Akalın 2006 yılında ‘’Kusursuz 19 ‘’adlı albümüyle tekrar bizlerle birlikte. Albüm Seyhan Müzik etiketini taşıyor.19 şarkıyı bir cd’ye sığdıramadıkları için albüm 2 cd halinde çıktı. Demet Akalın ‘’Albümü dinleyenler hem oynayıp,hem de ağlayacaklar’’

Demet Akalın Dans Et Albümü

Demet Akalın 2008 yılında sonraki yıllarda da sürdüreceği büyük bir çıkış yakaladı. Yılın pop müzik sanatçısı dalında her sene zirveyi alan Akalın bu albümle beraber rakipsiz ve zirvede tek başına bir noktaya geldi. Albümde yer alan şarkılardan bebek oldukça öne çıkan bir şarkı oldu.

Demet Akalın Zirve 2010

Demet Akalın Zirve 2010 albümü Demet Akalın'ın doğum günü de olan 23 Nisan Cuma günü piyasaya çıktı.

Albüm piyasaya çıkar çıkmaz Demet Akalın severlerin büyük ilgisiyle karşılandı ve zirveye çıktı. Albümün ilk dikkat çeken şarkıları "evli mutlu çocuklu" ve "Tecrübe" şarkıları oldu. Albümünün ilk resmi klipleri de bu şarkılar için çekildi.

Demet Akalın pırlanta 2015 şarkı listesi

Demet Akalın 2015 albümü pırlanta ile yaza damgasını vurabilir
Ders Olsun
Gölge
Şerefime Namusuma
Özüme Döndüm
Beş Yıl
Bekleyemedin mi
Seven Sever
Ya Sana Bir Şey Olursa
Gidenlerin Kalanları
Günaydın Abla
Matmazel
Pırlanta
Çalkala
Ders Olsun (DJ Ufuk Akyıldız Club Remix)

Copyright: Her hakkı saklıdır  | grafiksaati.org[at]gmail.com  |  gizlilik politikası